Moja codzienność

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Handel w internecie

Tags: Brak

Tradycją weselną jest wręczanie nowożeńcom pieniędzy, które przydadzą się na nowej drodze życia. Młoda para może samodzielnie zdecydować na co je przeznaczy, dlatego wielu gości decyduje się na taką właśnie formę prezentu. Eleganckie, bogato zdobione pudełko na koperty ślubne pomieści wszystkie podarunki i kartki z życzeniami.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Handel w internecie

Tags: Brak

Nasza fundacja z Warszawy jest nastawiona na pomoc dla dzieci z autyzmem. Zbieramy fundusze, które pomagają chorym maluchom oraz starszym pacjentom. Nie zapominamy także o rodzinach chorych, które często potrzebują psychicznego i finansowego wsparcia. Działamy dzięki osobom, które wspierają naszą fundację środkami finansowymi. Prowadzimy wykłady i konferencje na temat tej choroby, aby wesprzeć osoby, których członek rodziny się z nią zmaga. Przeprowadzamy także szkolenia dla pracowników służby zdrowia i pracodawców.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Handel w internecie

Tags: Brak

Nasz internetowy sklep chrześcijański to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne i designerskie dowody swojej wiary, w postaci dewocjonaliów oraz odzieży z motywem religijnym. Dzięki naszym produktom będziesz czuł obecność Boga w swoim życiu oraz dasz świadectwo swoich przekonań. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie lub najbliższych!