Moja codzienność

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

Chcesz, by twoje dzieci spędziły wakacje w ciekawy i niecodzienny sposób? Wyślij je na półkolonie organizowanie przez Bricks 4 Kidz! Gwarantujemy Twoim pociechom świetną zabawę połączoną z inspirującą nauką. Zapewniamy pełne wyżywienie, a także zdrowe drugie śniadanie czy podwieczorki. W naszych kampach maluszki mogą się bawić i poznawać świat przy wsparciu ulubionych postaci z bajek oraz z wykorzystaniem klocków LEGO. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z naszymi doświadczonymi edukatorami.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

Wszystkim rodzicom, którzy ze względu na pracę zawodową potrzebują profesjonalnej opieki nad swoją pociechą, proponujemy prywatny żłobek w Gliwicach. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowań i równocześnie bawić się i spędzać czas z rówieśnikami. Doświadczona kadra zadba o prawidłowy rozwój każdego malucha.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

Prowadzimy sklep z akcesoriami dla każdego dziecka. Tutaj kupisz czapki dziecięce oraz chusty, kominy i szale. Nasz sklep internetowy to mały raj dla każdego maluszka i starszego dziecka. Kolorowe i wygodne czapki dziecięce oraz pozostałe wspomniane wyroby to zaledwie niewielki fragment rozbudowanego asortymentu. U nas znajdziesz także pomysły na prezenty dla chłopców i dziewczynek. Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu, dostępnego pod adresem podanym w linku.