Moja codzienność

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

Chcesz, by twoje dzieci spędziły wakacje w ciekawy i niecodzienny sposób? Wyślij je na półkolonie organizowanie przez Bricks 4 Kidz! Gwarantujemy Twoim pociechom świetną zabawę połączoną z inspirującą nauką. Zapewniamy pełne wyżywienie, a także zdrowe drugie śniadanie czy podwieczorki. W naszych kampach maluszki mogą się bawić i poznawać świat przy wsparciu ulubionych postaci z bajek oraz z wykorzystaniem klocków LEGO. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z naszymi doświadczonymi edukatorami.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

Prowadzimy sklep z akcesoriami dla każdego dziecka. Tutaj kupisz czapki dziecięce oraz chusty, kominy i szale. Nasz sklep internetowy to mały raj dla każdego maluszka i starszego dziecka. Kolorowe i wygodne czapki dziecięce oraz pozostałe wspomniane wyroby to zaledwie niewielki fragment rozbudowanego asortymentu. U nas znajdziesz także pomysły na prezenty dla chłopców i dziewczynek. Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu, dostępnego pod adresem podanym w linku.

Posted By: Admin

On: 15.12.2016

Category: Rozwój i wychowanie rodziny

Tags: Brak

W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki edukacyjne, grające i zespołowe. Rodzice dziewczynek znajdą u nas także wózki dla lalek, które wyposażeniem i wykonaniem często przypominają prawdziwe pojazdy dla niemowląt. Większość modeli jest wielofunkcyjna, a w ich skład wchodzi spacerówka, gondola, a także pościel i torba na różne akcesoria. Wysokość rączek można dostosować do wzrostu dziewczynki, która będzie korzystać z zabawkowego pojazdu.